Main Menu
User Menu

Kinošita, Bundži

Bunji Kinoshita / 木下文次

     
Příjmení:
Surname:
Kinošita
Jméno:
Given Name:
Bundži
Jméno v originále:
Original Name:
木下文次 / きのした・ぶんじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
03.01.1875 ?, prefektura Saga /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
18.02.1968 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Port Arthur
velitel: 29. pěsí brigáda
náčelník štábu: 2. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/木下文次
URL : https://www.valka.cz/Kinosita-Bundzi-t180839#530394Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kinošita
Jméno:
Given Name:
Bundži
Jméno v originále:
Original Name:
木下文次 / きのした・ぶんじ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.11.1896 Vojenská akadémia
09.10.1901-09.02.1904 Armádne vojnové kolégium
20.03.1906-28.11.1906 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
28.06.1897 podporučík
17.11.1899 poručík
29.06.1904 kapitán
01.10.1909 major
10.08.1915 podplukovník
24.07.1918 plukovník
26.09.1922 generálmajor
26.07.1927 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
24.07.1918-25.07.1919 Velitel : 56. pěší pluk
25.07.1919-26.09.1922 Náčelník štábu : 2. divize
01.05.1925-26.07.1927 Velitel : Pevnost Port Arthur

Ručně vyplněné položky:
28.06.1897-28.12.1900 24. peší pluk
28.12.1900-10.01.1901 Adjutant ? Praporu 24. peší pluk
10.01.1901-DD.MM.RRRR Inštruktor, Vojenská škola Toyama
27.11.1901-DD.MM.RRRR 24. peší pluk
28.11.1906-23.10.1907 Inštruktor, Vojenská akadémia
23.10.1907-13.11.1907 pridelený k veleniu 12. divízie
13.11.1907-01.10.1909 štábny dôstojník 18. divízia
01.10.1909-30.11.1910 pridelený k 65. pešiemu pluku
30.10.1910-19.06.1914 Inštruktor, Vojenská akadémia
19.06.1914-10.08.1915 štábny dôstojník 16. divízia
10.08.1915-02.05.1916 pridelený k 41. pešiemu pluku
02.05.1916-24.07.1918 štábny dôstojník 18. divízia
24.07.1918-25.07.1919 velitel 56. pešieho pluku
25.07.1919-26.09.RRRR náčelník štábu 2. divízie
26.09.1922-01.05.1925 velitel 29. pešej brigády
01.05.1925-26.07.1927 velitel pevnosti Port Arthur
01.09.1927-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 5. třídy
Order of Golden Kite 5th Class
功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
-

06.09.1927

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/木下文次
URL : https://www.valka.cz/Kinosita-Bundzi-t180839#530409Verze : 0
MOD