Main Menu
User Menu

Millerovo

Millerovo / Миллерово

     
Název:
Name:
Millerovo
Originální název:
Original Name:
Миллерово
Další názvy:
Other Names:
Millerowo
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Millerovský rajón
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°55'00.00"N 40°24'00.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1786
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
15.07.1942-18.07.1942
1. letka Stíhací eskadry 3
1st Squadron of the 3rd Fighter Wing
15.07.1942-18.07.1942
2. letka Stíhací eskadry 3
2nd Squadron of the 3rd Fighter Wing
15.07.1942-18.07.1942
3. letka Stíhací eskadry 3
3rd Squadron of the 3rd Fighter Wing
15.07.1942-21.07.1942
4. letka Stíhací eskadry 3
4th Squadron of the 3rd Fighter Wing
15.07.1942-21.07.1942
5. letka Stíhací eskadry 3
5th Squadron of the 3rd Fighter Wing
15.07.1942-21.07.1942
6. letka Stíhací eskadry 3
6th Squadron of the 3rd Fighter Wing
15.07.1942-18.07.1942
I. skupina Stíhací eskadry 3
1st Group of the 3rd Fighter Wing
15.07.1942-21.07.1942
II. skupina Stíhací eskadry 3
2nd Group of the 3rd Fighter Wing
15.07.1942-20.07.1942
III. skupina Stíhací eskadry 3
3rd Group of the 3rd Fighter Wing
15.07.1942-18.07.1942
Štáb I. skupiny Stíhací eskadry 3
Staff of the 1st Group of 3rd Fighter Wing
15.07.1942-21.07.1942
Štáb II. skupiny Stíhací eskadry 3
Staff of the 2nd Group of 3rd Fighter Wing
15.07.1942-20.07.1942
Štáb III. skupiny Stíhací eskadry 3
Staff of the 3rd Group of 3rd Fighter Wing
16.07.1942-22.07.1942
Stíhací eskadra 3
3rd Fighter Wing
16.07.1942-22.07.1942
Štáb Stíhací eskadry 3
Staff of the 3rd Fighter Wing
DD.07.1942-DD.MM.RRRR
2. letka (armádní) Průzkumné skupiny 41
2nd Squadron (Army) of the 41st Reconnaissance Group
DD.09.1942-20.12.1942
Bombardovací eskadra 27
27th Bomber Wing
DD.09.1942-20.12.1942
I. skupina Bombardovací eskadry 27
1st Group of the 27th Bomber Wing
DD.09.1942-20.12.1942
III. skupina Bombardovací eskadry 27
3rd Group of the 27th Bomber Wing
DD.10.1942-20.12.1942
II. skupina Bombardovací eskadry 27
2nd Group of the 27th Bomber Wing
DD.11.1942-DD.01.1943
I. skupina Bitevní eskadry 1
1st Group of the 1st Ground Attack Wing
DD.11.1942-DD.11.1942
II. skupina Bitevní eskadry 1
2nd Group of the 1st Ground Attack Wing
DD.MM.1942-DD.MM.1943
15. letka Bombardovací eskadry 6
15th Squadron of the 6th Bomber Wing
DD.12.1942-DD.01.1943
Bitevní eskadra 1
1st Ground Attack Wing
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://goo.gl/PLK2MB
URL : https://www.valka.cz/Millerovo-t180755#530045Verze : 0
MOD