Main Menu
User Menu

Jamada, Guntaró

Guntaro Yamada / 山田軍太郎

     
Příjmení:
Surname:
Jamada
Jméno:
Given Name:
Guntaró
Jméno v originále:
Original Name:
山田軍太郎 / やまだ・ぐんたろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Kumamoto /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 27. pěší brigáda
velitel: Pevnost ostrova Penghu
náčelník štábu: 15. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
velitel: 29. pěší pluk
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Jamada-Guntaro-t180231#528843Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Jamada
Jméno:
Given Name:
Guntaró
Jméno v originále:
Original Name:
山田軍太郎 / やまだ・ぐんたろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-27.07.1894 vojenská akadémia
28.12.1897-20.12.1900 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
18.09.1894 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
15.02.1915 plukovník
11.03.1921 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
15.02.1915-18.08.1916 Velitel : 29. pěší pluk
18.08.1916-03.10.1918 Náčelník štábu : 15. divize
11.03.1921-15.08.1922 Velitel : Pevnost Pescadores

Ručně vyplněné položky:
15.02.1915-18.08.1916 velitel 29. pešieho pluku
18.08.1916-03.10.1918 náčelník štábu 15. divízie
03.10.1918-11.03.1921 velitel 27. pešej brigády
11.03.1921-15.08.1922 velitel pevnosti ostrova Penghu
23.03.1923-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Jamada-Guntaro-t180231#528844Verze : 0
MOD