Main Menu
User Menu

Iwahaši, Džiró

Jiro Iwahashi / 岩橋次郎

     
Příjmení:
Surname:
Iwahaši
Jméno:
Given Name:
Džiró
Jméno v originále:
Original Name:
岩橋次郎 / いわはし・じろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
15.07.1884 ?, prefektura Fukuoka /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
26.02.1933 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Nagasaki
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Iwahasi-Dziro-t179971#528335Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Iwahaši
Jméno:
Given Name:
Džiró
Jméno v originále:
Original Name:
岩橋次郎 / いわはし・じろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.1901-30.11.1903 Vojenská akadémia
10.12.1907-29.11.1910 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
12.02.1904 podporučík
30.06.1905 poručík
12.12.1911 kapitán
10.08.1920 major
20.08.1924 podplukovník
08.03.1928 plukovník
08.08.1932 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
19.03.1923-15.03.1927 Velitel : Organizace, 2. sekce (organizace a mobilizace) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
10.08.1928-13.06.1929 Velitel : 2. sekce (organizace a mobilizace) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.1917-DD.MM.RRRR prideleny k plukovnému okresu Hongo
19.03.1923-15.03.1927 náčelník Organizace, 2. sekce (organizace a mobilizace) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
15.03.1927-10.08.1928 pridelený k 12. pešiemu pluku
10.08.1928-13.06.1929 náčelník 2. sekce (organizace a mobilizace) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
13.06.1929-01.08.1930 náčelník Personálnej kancelárie Ministertsva vojny
01.08.1930-01.08.1931 pridelený k fabrike na výrobu zbraní
01.08.1931-08.08.1932 velitel pevnosti Nagasaki
30.07.1933-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/岩橋次郎
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Iwahasi-Dziro-t179971#528389Verze : 2
MOD