Main Menu
User Menu

Takita, Tamocu

Tamotsu Takita / 田北惟

     
Příjmení:
Surname:
Takita
Jméno:
Given Name:
Tamocu
Jméno v originále:
Original Name:
田北惟 / たきた・たもつ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR Tokio /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 22. pěší pluk
velitel: Pevnost Hójo
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/田北惟;
URL : https://www.valka.cz/Takita-Tamocu-t179552#527301Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Takita
Jméno:
Given Name:
Tamocu
Jméno v originále:
Original Name:
田北惟 / たきた・たもつ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.12.1908-28.05.1910 vojenská akadémia
29.11.1915-29.11.1918 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.12.1910 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.08.1933 plukovník
01.11.1937 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
11.01.1937-15.07.1937 Velitel : Pevnost Hójo
02.08.1937-11.01.1937 Velitel : Pevnost Hójo

Ručně vyplněné položky:
01.08.1933-01.08.1935 pridelený k Taiwanskej armáde
01.08.1935-01.08.1937 velitel 22. pešieheo pluku
01.08.1937-15.07.1938 velitel pevnosti Hoyo
27.07.1938-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/田北惟;
URL : https://www.valka.cz/Takita-Tamocu-t179552#527330Verze : 0
MOD