Main Menu
User Menu
Reklama
Diskuse
Vážení přátelé,
poslední den tohoto roku se nezadržitelně řítí do propasti dějin a tak mi dovolte, abych se za tím letošním rokem trochu ohlédl a nahlédl do toho příštího.


Letošní rok byl unikátní kombinací toho dobrého i toho špatného. Pro mě osobně to byl jednoznačně nejhorší rok mého života a jedny z mála světlých okamžiků, ke kterým se mohu vždy s radostí vrátit, jsou spojené právě s lidmi kolem valka.cz. Náš výlet do Normandie byl pro mě legen- počkejte si na to -dární a jsem rád, že se nám taková akce podařila zrealizovat. A stejně tak celý zbytek roku, kdykoliv se podívám na naší úvodní stránku, nebo na seznam novinek na fóru, vidím skvělý tým a obrovské množství práce. A co víc, stromy naší dlouholeté práce konečně nesou i nějaké to ovoce, kostičky zapadají do skládačky a jejím výsledkem mohou být taková komplexní témata, jako bylo zpracování operace Overlord - vylodění v Normandii, nebo aktualně tvořená bitva o Berlín. Byl to běh na dlouhou trať, a cíle nikdy nedohlédneme, protože vojenská historie je nekonečně obsáhlé téma, ve kterém stále bude co zpracovávat, ale těší mě, že alespoň v některých oblastech už máme velmi solidní obsahové pokrytí, a že se nad rámec základního plnění dostáváme i k rozvíjení a rozšiřovaní.


Na pozadí se také děje mnoho aktivit, a tou nejvýznamnější je rok připravovaná nová verze tohoto fóra (pokud dobře počítám, tak interně je to 13. verze, veřejně nasazená to bude verze číslo 6), která by měla přinést řadu novinek v ovládání, přístupnosti na tabletech a mobilních telefonech, některé nové funkce (fotogalerii třeba, jéj ! Smiling Army ) a implementaci funkcí, které již naše stávající fórum "umí", jen je jaksi nebylo kam dát (jednou z nich je třeba grafické vyobrazení organizační struktury jednotek).


Velmi potěšující je i odezva čtenářů a skutečnost, že valka.cz je místem pro hledání odpovědí na mnohé dotazy, nejčastěji pak spojené s hledáním informací o rodinných příslušnících a předcích. Není v mých silách odpovídat na jednotlivé dotazy, ale naše fórum je tu stále připraveno a dotazy tam položené často najdou svých odpovědí.


Nebylo by tomu tak, kdyby tu denně nechodili desítky uživatelů a kolegů moderátorů, před jejichž znalostmi, pracovitostí a důsledností se denně skláním v tichém úžasu a dmoucí se pýchou, že svůj příděl času věnují právě serveru valka.cz.


V sedmnáctem roce života našeho webu nás tedy čekají vizuální změny, fungování a obsah ale zůstanou stejné a já se těším na ty stovky a tisíce témat, textů, obrázků a zejmená společného sdílení lásky k vojenské historii se všemi kolegy zde na www.valka.cz ! Rád bych s předstihem naplánoval alespon 4 srazy na rok 2015 a doufám, že se opět potkáme i v realném světě, nejen v tom virtuálním.


Nechť je tedy rok 2015 pro vás a vaše rodiny rokem pohody, klidu, zdraví a štěstí, studijního, pracovního či důchodového naplnění a spokojenosti

Váš


Radek Havelka
HM Admin v.r.
URL : https://www.valka.cz/PF-2015-t178856#525379Verze : 0
MOD
Dovoľte, aby som sa pridal aj ja.


Všetkým Vám prajem veselého Silvestra a šťastný Nový rok 2015, a po celý budúci rok len to najlepšie a čo najmenej najhoršieho a na stretnutie s Vami, priatelia a kolegovia, na nejakom zraze.PF 2015


#BdaySmiling Army
URL : https://www.valka.cz/PF-2015-t178856#525380Verze : 0
MOD
Prajem všetko najsamlepšie do nového roka celému tímu valka.cz.
Braňo
URL : https://www.valka.cz/PF-2015-t178856#525381Verze : 0
MOD
vše, co mám na srdci, a chtěl jsem říct, už bylo řečeno výše
takže


PF 2015


a nashledanou na válce.cz
URL : https://www.valka.cz/PF-2015-t178856#525382Verze : 0
MOD
Mně zbývá pouze to PF 2015 Very Happy
URL : https://www.valka.cz/PF-2015-t178856#525384Verze : 0
MOD
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK - HAPPY NEW YEAR - BONNE ANNÉE - GUTES NEUES JAHR - BUON ANNO


.
URL : https://www.valka.cz/PF-2015-t178856#525385Verze : 0
.
URL : https://www.valka.cz/PF-2015-t178856#525414Verze : 0
MOD
Pro mě byl naštěstí rok 2014 positivní a to i díky tobě Radku, že jsi nás vytáhl do Normandie, kde jsem mohl vidět známé i neznámé válečnické tváře.
Ať se všem "válečníkům" daří v Novém roce.
URL : https://www.valka.cz/PF-2015-t178856#525508Verze : 0
MOD