Main Menu
User Menu

Ikari, Rjósuke

Ryosuke Ikari / 猪狩亮介

     
Příjmení:
Surname:
Ikari
Jméno:
Given Name:
Rjósuke
Jméno v originále:
Original Name:
猪狩亮介 / いかり・りょうすけ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
05.01.1881 ?, prefektura Mijazaki /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
14.06.1957 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 4. brigáda těžkého dělostřelectva
velitel: Pevnost Keelung
náčelník štábu: Divize císařské gardy
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Ikari-Rjosuke-t178475#524783Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Ikari
Jméno:
Given Name:
Rjósuke
Jméno v originále:
Original Name:
猪狩亮介 / いかり・りょうすけ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-21.11.1900 vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-21.12.1906 Vojenská delostrelecká technická škola
11.12.1908-29.11.1911 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.06.1901 podporučík
18.11.1903 poručík
27.06.1905 kapitán
10.08.1914 major
01.12.1918 podplukovník
15.08.1922 plukovník
26.07.1927 generálmajor
11.04.1932 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:

25.06.1901-DD.MM.RRRR 14. pluk polného delostrelectva
27.03.1906-DD.MM.RRRR 14. pluk polného delostrelectva
12.12.1911-28.09.1912 inśtruktor, Vojenská akadémia
28.09.1912-10.08.1914 štáb 14. divízia
10.08.1914-10.08.1915 24. pluk polného delostrelectva
10.08.1915-18.08.1916 velitel praporu 24. pluk polného delostrelectva
18.08.1916-DD.MM.RRRR inštruktor, Vojenská delostrelecká technická škola
20.02.1919-26.03.1921 náčelník štábu 5. divízie
26.03.1921-06.08.1923 velenie vojenskej prepravy
06.08.1923-DD.MM.RRRR velitel 8. pluku ťažkého polného delostrelectva
17.07.1925-02.03.1926 oddelenie výskumu, Vojenská spojovacia škola
02.03.1926-26.07.1927 náčelník štábu Imperalnej gardy
26.07.1927-08.03.1928 velitel pevnosti Keelung
08.03.1928-01.08.1929 pridelený k ? delostrelectva
01.08.1929-01.08.1930 velitel 3. brigády ťažkého polného delostrelectva
01.08.1930-11.04.1932 pridelený k 5. divízii
11.04.1932-DD.MM.RRRR reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 5. třídy
Order of Golden Kite 5th Class
功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
-

07.11.1915

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

01.11.1920

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

25.10.1929

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

29.04.1934

Řád Zlatého luňáka 2. třídy
Order of Golden Kite 2nd Class
功二級金鵄勲章 / こうにきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Ikari-Rjosuke-t178475#524789Verze : 0
MOD