Main Menu
User Menu

Fukami, Buheidži

Buheiji Fukami / 深水武平次

     
Příjmení:
Surname:
Fukami
Jméno:
Given Name:
Buheidži
Jméno v originále:
Original Name:
深水武平次 / ふかみ・ぶへいじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
05.12.1873 ?, prefektura Kumamoto /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Keelung
velitel: 31. pěší brigáda
náčelník štábu: 16. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Fukami-Buheidzi-t178471#524771Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Fukami
Jméno:
Given Name:
Buheidži
Jméno v originále:
Original Name:
深水武平次 / ふかみ・ぶへいじ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.11.1896 vojenská akadémia
09.10.1901-09.02.1904 Armádne vojnové kolégium
20.03.1906-28.11.1906 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
28.06.1897 podporučík
17.11.1899 poručík
23.06.1904 kapitán
26.06.1909 major
10.08.1915 podplukovník
24.07.1918 plukovník
06.08.1923 generálmajor
26.07.1927 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
06.08.1917-24.07.1918 Náčelník štábu : 7. divize

Ručně vyplněné položky:
28.06.1897-DD.MM.RRRR 23. pluk pechoty
20.03.1900-09.10.1901 Adjutant praporu, 23. pluk pechoty
06.11.1901-DD.MM.RRRR 23. pluk pechoty
28.11.1906-10.02.1908 Instruktor, Vojenská akadémia
10.02.1908-30.11.1909 Attached to Penghu Island Fortress
30.11.1909-29.10.1910 45. pluk pechoty
29.10.1910-22.04.1911 13. pluk pechoty
22.04.1911-15.07.1913 velitel praporu 13. pluk pechoty
15.07.1913-10.08.1915 velitel praporu, 2. pluk Taiwanskej pechoty
10.08.1915-06.08.1917 30. pluk pechoty
06.08.1917-24.07.1918 náčelník štábu 7. divízia
24.07.1918-25.07.1919 velitel plukovného okresu Toyama
25.07.1919-03.06.1921 velitel 2. pluku pechoty
03.06.1921-06.08.1923 náčelník štábu 16. divízie
06.08.1923-DD.MM.RRRR velitel 31. pešej brigády
01.05.1925-26.07.1927 velitel pevnosti Keelung
26.07.1927-DD.MM.RRRR rezerva
Vyznamenání:
Awards:

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

01.11.1920

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Fukami-Buheidzi-t178471#524782Verze : 0
MOD