Main Menu
User Menu

4. sekce (obrana) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu [1936-1945]

4th Section (Defense) of the 1st Bureau Imperial Army General Staff Office / 第一局帝国陸軍参謀事務所を第4節(防衛)

     
Název:
Name:
4. sekce (obrana) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Originální název:
Original Name:
第一局帝国陸軍参謀事務所を第4節(防衛)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.06.1936
Předchůdce:
Predecessor:
3. sekce (obrana) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Datum zániku:
Disbanded:
05.09.1945
Nástupce:
Successor:
?
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.06.1936-05.09.1945 1. kancelář (operace) Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Dislokace:
Deployed:
DD.06.1936-05.09.1945 Tokyo, Army Ministry /
Přednosta / náčelník:
Chief:
DD.06.1936-01.11.1937 Iseki, Mitsuru (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.11.1937-01.03.1941 ?, ( )
01.03.1941-11.03.1943 Yoshitake, Yasumasa (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
DD.MM.1943-15.10.1943 Nakayama, Yasuhito (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
15.10.1943-05.09.1945 ?, ( )
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pettibone, C. D., 2007, The organization and order of battle militaris in World War II, Vol. 4-Japan, Rochester, New York
URL : https://www.valka.cz/4-sekce-obrana-1-kancelare-Imperialniho-armadniho-generalniho-stabu-1936-1945-t177839#523551Verze : 0
MOD