Main Menu
User Menu

129. střelecký sbor [1944-1946]

129th Rifle Corps / 129-й стрелковый корпус

     
Název:
Name:
129. střelecký sbor
Originální název:
Original Name:
129-й стрелковый корпус
Datum vzniku:
Raised/Formed:
21.04.1944
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.03.1946
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
21.04.1944-DD.MM.1946 47. armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
21.04.1944-10.05.1944 Maximov, Alexandr Maximovič (Geněral-major / Генерал-майор)
11.05.1944-DD.03.1946 Anaškin, Michail Borisovič (Geněral-major / Генерал-майор)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.05.1944-01.09.1944 165. střelecká divize
01.06.1944-01.07.1944 328. střelecká divize
01.07.1944-DD.05.1945 132. střelecká divize
01.09.1944-01.12.1944 328. střelecká divize
01.12.1944-DD.05.1945 143. střelecká divize
01.03.1945-DD.05.1945 82. střelecká divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://goo.gl/PJIyVE
https://goo.gl/DEUoMN
https://goo.gl/bMMqF2
https://goo.gl/HrrUxw
https://goo.gl/cR2zZW
https://goo.gl/MQPX2g
URL : https://www.valka.cz/129-strelecky-sbor-1944-1946-t177718#523237Verze : 0
MOD