Main Menu
User Menu

Sekce všeobecních záležitostí kanceláře všeobecních záležitostí Imperiálního armádního generálního štábu [RRRR-1945]

General Affairs Section General Affairs Bureau of the Imperial Army General Staff Office / 参謀本部総務局総務課

     
Název:
Name:
General Affairs Section General Affairs Bureau of the Imperial Army General Staff Office
Originální název:
Original Name:
参謀本部総務局総務課
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.RRRR
Předchůdce:
Predecessor:
?
Datum zániku:
Disbanded:
DD.09.1945
Nástupce:
Successor:
?
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.MM.RRRR-DD.09.1945 Kancelář všeobecních záležitostí Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.09.1945 Tokyo, Ministerstvo Armády /
Přednosta / náčelník:
Chief:
27.03.1936-01.08.1936 Tominaga, Kyoji (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1936-11.11.1937 Uemura, Toshimichi (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
11.11.1937-09.03.1939 Isayama, Haruki (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
09.03.1939-12.10.1939 Okada, Juichi (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
12.10.1939-15.05.1940 ?, ( )
15.05.1940-01.08.1940 Shibata, Yoshizu (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1940-02.03.1942 Shibata, Yoshizu (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
02.03.1942-DD.MM.1945 ?, ( )
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pettibone, C. D., 2007, The organization and order of battle militaris in World War II, Vol. 4-Japan, Rochester, New York
URL : https://www.valka.cz/Sekce-vseobecnich-zalezitosti-kancelare-vseobecnich-zalezitosti-Imperialniho-armadniho-generalniho-stabu-RRRR-1945-t177537#522778Verze : 0
MOD