Main Menu
User Menu

Koike, Rjódži

Ryoji Koike / 小池龍二

     
Příjmení:
Surname:
Koike
Jméno:
Given Name:
Rjódži
Jméno v originále:
Original Name:
小池龍二 / こいけ・りょうじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
07.09.1898 Tokyo /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
19.08.1993 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: vojenská škola Narašino
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://generals.dk/general/Koike/Ryoji/Japan.html
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Koike-Rjodzi-t177531#522770Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Koike
Jméno:
Given Name:
Rjódži
Jméno v originále:
Original Name:
小池龍二 / こいけ・りょうじ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.05.1919 Vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-26.12.1927 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1919 podporućík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.08.1934 Major
DD.08.1937 podplukovník
01.08.1939 plukovník
02.08.1943 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
07.09.1939-24.06.1940 Velitel : Odbor vzdělávání 1. sekce kanceláře všeobecních záležitostí Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
25.12.1919-DD.MM.RRRR pridelený k 66. pešiemu pluku
26.12.1927-DD.12.1928 2. gardový peší pluk
DD.12.1928-DD.MM.RRRR pridelený k personálnemu oddeleniu Geneálneho inšpektoriátu vojenského výcviku
DD.07.1932-DD.09.1934 vojenský atašé vo Francii
DD.09.1934-DD.MM.RRRR Narashino Army School Instructor
DD.09.1934-DD.MM.RRRR pridelený k personálnemu oddeleniu Geneálneho inšpektoriátu vojenského výcviku
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR pridelený k oddeleniu vojenskej služby, Ministerstva armády
DD.01.1938-DD.MM.RRRR polný adjutant Princa Yasuhito Chichibu
15.07.1938-09.03.1939 náčelník oddelenia vojenskej služby, Ministerstva armády
09.03.1939-07.09.1939 pridelený k štábu 1. armády
07.09.1939-24.06.1940 náčelník oddelnia vzdelávania 1. sekcie, kancelárie všeobecných záležitostí, Generálneho štábu
24.06.1940-09.09.1940 člen Japonskej hraničnej misie v Indočíne
05.09.1940-01.04.1941 prideleneý k štábu Indočínskej expedičnej armády
01.04.1941-02.08.1943 náčelník 2. sekcie, kancelárie všeoobecných záležitostí, Geneálneho inšpektoriátu vojenského výcviku
02.08.1943-07.02.1944 pridelený k Vojenskej škole Narashino
07.04.1944-20.02.1945 velitel Vojenskej školy Narashino
20.02.1945-01.04.1945 náčelník kancelárie všeobecných záležitostí, Geneálneho inšpektoriátu vojenského výcviku
01.04.1945-DD.12.1945 hlavný polný adjutant Cisára
DD.12.1945-DD.MM.RRRR výslužba
Vyznamenání:
Awards:

DD.MM.RRRR

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://generals.dk/general/Koike/Ryoji/Japan.html
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Koike-Rjodzi-t177531#522775Verze : 0
MOD