Main Menu
User Menu

Macmerry, Stanice Královských vzdušných sil Macmerry [1941-1946]

Royal Air Force Station Macmerry / RAF Macmerry

     
Název:
Name:
Stanice Královských vzdušných sil Macmerry
Originální název:
Original Name:
Royal Air Force Station Macmerry
Další názvy:
Other Names:
21.04.1945-15.03.1946 RNAS Macmerry (HMS Nighthawk II)
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Penston Airfield
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Tranent Airfield
Obec:
Municipality:
Macmerry
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
55°57'02.00"N 02°53'36.00"W
Vznik:
Established:
DD.MM.1941
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

Zánik:
Cancelled:
DD.MM.1946
Poznámka:
Note:
1945-1946 zapůjčeno Královskému námořnictvu jako RNAS Macmerry (HMS Nighthawk II)
Zdroje:
Sources:
www.secretscotland.org.uk
www.rafweb.org
URL : https://www.valka.cz/Macmerry-Stanice-Kralovskych-vzdusnych-sil-Macmerry-1941-1946-t177039#521639Verze : 0
MOD