Main Menu
User Menu

Polní letecká výzbroj Imperiálního velitelství [????-1945]

Field Aviation Ordnance Imperial Headquarters / 分野航空兵器大本営

     
Název:
Name:
Polní letecká výzbroj Imperiálního velitelství
Originální název:
Original Name:
分野航空兵器大本営
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.RRRR
Předchůdce:
Predecessor:
?
Datum zániku:
Disbanded:
DD.09.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.09.1945 Imperiální hlavní velitelství
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.09.1945 Tokyo /

Velitel:
Commander:
01.05.1943-26.01.1944 Harada, Sadanori (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
20.01.1944-06.04.1945 Kawashima, Toranosuke (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pettibone, C. D., 2007, The organization and order of battle militaris in World War II, Vol. 4-Japan, Rochester, New York
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Polni-letecka-vyzbroj-Imperialniho-velitelstvi-1945-t176299#520126Verze : 0
MOD