Main Menu
User Menu

Isoja, Goró

Goro Isoya / 磯矢伍郎

     
Příjmení:
Surname:
Isoja
Jméno:
Given Name:
Goró
Jméno v originále:
Original Name:
磯矢伍郎 / いそや・ごろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
02.01.1896 ?, prefektura Mie /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu: Armádne prepravné velitelstvo
náčelník štábu: 2. armáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://generals.dk/general/Isoya/Gorou/Japan.html
URL : https://www.valka.cz/Isoja-Goro-t176272#520052Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Isoja
Jméno:
Given Name:
Goró
Jméno v originále:
Original Name:
磯矢伍郎 / いそや・ごろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.05.1917 vojenská akadémia
14.12.1922-27.11.1925 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1917 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
15.07.1938 plukovník
01.08.1942 generálmajor
30.04.1945 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.12.1936-15.07.1938 Velitel : Logistika 2. sekce 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
04.07.1942-01.04.1943 Náčelník štábu : 2. armáda
01.02.1945-30.04.1945 Velitel : 3. kancelář (přeprava a spojení) Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.02.1945-02.09.1945 Velitel : Bezpečnost vzdušné komunikace Imperiálního velitelství
30.04.1945-DD.09.1945 Velitel : 3. kancelář (přeprava a spojení) Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
01.12.1936-15.07.1938 náčelník Logistiky 2. sekce 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
15.07.1938-01.03.1939 náčelník sekcie zadnej zóny 2. armády
20.04.1939-01.08.1940 náčelník sekcie zadnej zóny, Kwantungskej armády
DD.07.1941-01.07.1942 starší štábny dôstojník Chosenská armáda
01.07.1942-08.04.1943 náčelník štábu 2. armády
08.04.1943-DD.08.1943 Inšpektor sekcie administrácie koní, kancelárie vojenskej administrácie, Ministerstva vojny
DD.08.1943-01.02.1945 náčelník štábu Armádneho námorného velitelstva prepravy
01.02.1945-02.09.1945 náčelník 3. kanceláře (přeprava a spojení) Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Vyznamenání:
Awards:

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://generals.dk/general/Isoya/Gorou/Japan.html
https://sakurataro.org/DB/磯矢伍郎
URL : https://www.valka.cz/Isoja-Goro-t176272#520065Verze : 3
MOD