Main Menu
User Menu

Bezpečnost vzdušné komunikace Imperiálního velitelství [????-1945]

Aerial Communication Security Imperial Headquarters / 空中通信セキュリティ大本営

     
Název:
Name:
Bezpečnost vzdušné komunikace Imperiálního velitelství
Originální název:
Original Name:
空中通信セキュリティ大本営
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.RRRR
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.09.1945
Nástupce:
Successor:
?
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.09.1945 Imperiální hlavní velitelství
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.09.1945 Tokyo /

Velitel:
Commander:
02.08.1943-01.12.1943 Kawashima, Toranosuke (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
01.12.1943-01.02.1945 Nukada, Hiroshi (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
01.02.1945-02.09.1945 Isoya, Goro (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pettibone, C. D., 2007, The organization and order of battle militaris in World War II, Vol. 4-Japan, Rochester, New York
URL : https://www.valka.cz/Bezpecnost-vzdusne-komunikace-Imperialniho-velitelstvi-1945-t176269#520048Verze : 0
MOD