Main Menu
User Menu

Nakano, Rjódži

Ryoji Nakano / 中野良次

     
Příjmení:
Surname:
Nakano
Jméno:
Given Name:
Rjódži
Jméno v originále:
Original Name:
中野良次 / なかの・りょうじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR Saga /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velite: 216. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
https://pwencycl.kgbudge.com/N/a/Nakano_Ryoji.htm
sakurataro.org;
URL CZ: https://www.valka.cz/Nakano-Rjodzi-t176212#519904Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Ryoji-Nakano-20013-37326-33391-27425-t176212#519904Version : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Nakano
Jméno:
Given Name:
Rjódži
Jméno v originále:
Original Name:
中野良次 / なかの・りょうじ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.05.1917 Vojenská akadémia
26.12.1924-06.12.1927 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1917 podporućík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
15.07.1938 plukovník
01.08.1942 generálmajor
07.04.1945 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
09.03.1939-02.12.1940 Velitel : 11. sekce (spojení) 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.08.1942-16.07.1943 Velitel : Centrální zvláštní spravodajská kancelárie Imperiálního velitelství
30.04.1945-02.09.1945 Velitel : 216. divize

Ručně vyplněné položky:
01.12.1937-DD.MM.RRRR pridelený k 3. divízii
09.03.1939-02.12.1940 náčelník 11. sekce (spojení) 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
02.12.1940-15.10.1941 velitel ? pluku ťažkého delostrelectva
15.10.1941-01.08.1942 pridelený ku Generálnemu štábu
01.08.1942-16.07.1943 náčelník 18 sekcie Imperiálneho hlavného velitelstva
30.04.1945-02.09.1945 veitel 216. divízie
Vyznamenání:
Awards:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
https://pwencycl.kgbudge.com/N/a/Nakano_Ryoji.htm
https://sakurataro.org/db/中野良次
URL CZ: https://www.valka.cz/Nakano-Rjodzi-t176212#519907Verze : 2
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Ryoji-Nakano-20013-37326-33391-27425-t176212#519907Version : 0
MOD