Main Menu
User Menu

4. divize tankových granátníků [1980-1994]

4th Tank Grenadier Division / 4. Panzergrenadierdivision

     
Název:
Name:
4. divize tankových granátníků
Originální název:
Original Name:
4. Panzergrenadierdivision
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1980
Předchůdce:
Predecessor:
4. myslivecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1994
Nástupce:
Successor:
4. divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1980-01.04.1994 II. sbor
Dislokace:
Deployed:
01.10.1980-01.04.1994 Regensburg, ? /
Velitel:
Commander:
01.10.1980-01.10.1982 Wachter, Gerhard (generálmajor)
01.10.1982-01.04.1985 Odendahl, Wolfgang (generálmajor)
01.04.1985-01.10.1989 Barthel, Kurt (generálmajor)
01.10.1989-01.04.1994 Reichardt, Jürgen (generálmajor)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
01.10.1980-
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:

URL : https://www.valka.cz/4-divize-tankovych-granatniku-1980-1994-t175115#517891Verze : 0
MOD