Main Menu
User Menu

Předsedové vlády Protektorát Čechy a Morava

Ministerští předsedové Protektorátu Čechy a Morava



16.03.1939-27.04.1939 Rudolf Beran
27.04.1939-27.09.1941 Alois Eliáš
27.09.1941-19.01.1945 Jaroslav Krejčí
19.01.1945-05.05.1945 Richard Bienert
URL : https://www.valka.cz/Predsedove-vlady-Protektorat-Cechy-a-Morava-t17483#64025Verze : 0