Main Menu
User Menu

III. skupina Bombardovací eskadry 3 [1944-1944]

3rd Group of the 3rd Bomber Wing / III. Gruppe des Kampfgeschwaders 3 (III./KG 3)

     
Název:
Name:
III. skupina Bombardovací eskadry 3
Originální název:
Original Name:
III. Gruppe des Kampfgeschwaders 3
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.02.1944
Předchůdce:
Predecessor:
II. skupina Bombardovací eskadry 51
Datum zániku:
Disbanded:
09.09.1944
Nástupce:
Successor:
I. skupina Bombardovací eskadry 53
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.02.1944-26.03.1944 Lublin, ?
26.03.1944-21.06.1944 Gryzliny, Einsatzhafen Grieslienen /
21.06.1944-25.06.1944 Rheine, Fliegerhorst Rheine /
25.06.1944-28.06.1944 Hesepe, Einsatzhafen Hesepe /
28.06.1944-09.09.1944 Venlo, Fliegerhorst Venlo /

Velitel:
Commander:
DD.02.1944-09.09.1944 Vetter, Martin (Hauptmann)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
https://www.ww2.dk/air/kampf/kg3.htm
URL : https://www.valka.cz/III-skupina-Bombardovaci-eskadry-3-1944-1944-t173116#514273Verze : 1
MOD