Main Menu
User Menu

I. skupina Bombardovací eskadry 254 [1937-1938]

1st Group of the 254th Bomber Wing / I. Gruppe des Kampfgeschwaders 254 (I./KG 254)

     
Název:
Name:
I. skupina Bombardovací eskadry 254
Originální název:
Original Name:
I. Gruppe des Kampfgeschwaders 254
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1937
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.11.1938
Nástupce:
Successor:
I. skupina Bombardovací eskadry 155
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1937-01.11.1938 Bombardovací eskadra 254
Dislokace:
Deployed:
01.04.1937-01.02.1938 Lippstadt, Fliegerhorst Lippstadt /
01.02.1938-01.11.1938 Erlensee, Fliegerhorst Langendiebach /

Velitel:
Commander:
01.04.1937-31.01.1938 Kortüm, Joachim (Major)
01.02.1938-30.09.1938 Belau, Hans (Oberst)
01.10.1938-30.10.1938 Brunner, Joseph (Oberst)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
https://www.ww2.dk/air/kampf/kg254.html
URL : https://www.valka.cz/I-skupina-Bombardovaci-eskadry-254-1937-1938-t172930#513819Verze : 0
MOD