Main Menu
User Menu

II. skupina Bombardovací eskadry 257 [1937-1939]

2nd Group of the 257th Bomber Wing / II. Gruppe des Kampfgeschwaders 257 (II./KG 257)

     
Název:
Name:
II. skupina Bombardovací eskadry 257
Originální název:
Original Name:
II. Gruppe des Kampfgeschwaders 257
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1937
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1939
Nástupce:
Successor:
II. skupina Bombardovací eskadry 26
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1937-01.04.1938 ?
01.04.1938-01.05.1939 Bombardovací eskadra 257
Dislokace:
Deployed:
01.04.1937-01.05.1939 Lüneburg, Fliegerhorst Lüneburg /

Velitel:
Commander:
01.04.1937-DD.06.1938 Simon, ? (Major)
DD.06.1938-01.05.1939 Bushe, ? von (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
https://www.ww2.dk/air/kampf/kg257.html
URL : https://www.valka.cz/II-skupina-Bombardovaci-eskadry-257-1937-1939-t172896#513764Verze : 0
MOD
II. Gruppe:


Gruppenkommandeure:


Maj Simon, 1.4.37 - 6.38
Maj von Bushe, 6.38 - 1.5.39


Zformována 1.4.37 v Lüneburg :


Stab II./KG257 nový
4./KG257 nová
5./KG257 nová
6./KG257 nová


1.5.39 přejmenována na II./KG26:


Stab II./KG257 se stal Stab II./KG26
4./KG257 se stala 4./KG26
5./KG257 se stala 5./KG26
6./KG257 se stala 6./KG26


Základny:


1.4.37 - 1.5.39 Lüneburg
URL : https://www.valka.cz/II-skupina-Bombardovaci-eskadry-257-1937-1939-t172896#17713Verze : 0
MOD