Main Menu
User Menu

Hlavní stan Hlavní vojenské rady [1940-1940]

Main Command of the Main Military Council / Ставка Главного военного совета

     
Název:
Name:
Hlavní stan Hlavní vojenské rady
Originální název:
Original Name:
Ставка Главного военного совета
Datum vzniku:
Raised/Formed:
05.01.1940
Předchůdce:
Predecessor:
Hlavní stan hlavního velení
Datum zániku:
Disbanded:
30.03.1940
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
05.01.1940-30.03.1940 Rada lidových komisařů
Dislokace:
Deployed:
05.01.1940-30.03.1940 Moskva /
Velitel:
Commander:
05.01.1940-30.03.1940 Vorošilov, Kliměnt Jefremovič (maršál Sovětského svazu)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
-
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
05.01.1940-30.03.1940 8. armáda
12.02.1940-26.03.1940 15. armáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Komandujuščij i načalstvujuščij sostav Krasnoj Armii v 1940-1941 gg. Moskva, Letnij sad 2005.
URL : https://www.valka.cz/Hlavni-stan-Hlavni-vojenske-rady-1940-1940-t172883#513743Verze : 0
MOD