Main Menu
User Menu

Krásna Ves

okr. Bánovce nad Bebravou

     
Název:
Name:
Krásna Ves
Originální název:
Original Name:
Krásna Ves
Další názvy:
Other Names:
Baznan (1208), Baznya (1289), Bazna (1355), Krazno (1598), Krasnany (1773), Krášná Wes (1808), Bankaraszna, Krásnejsa, Krásna Ves; maďarsky Bánkaraszna
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Bánovce nad Bebravou
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°50'09.35"N 18°13'53.71"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1208
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.krasnaves.sk
URL : https://www.valka.cz/Krasna-Ves-t172839#513704Verze : 0
MOD