Main Menu
User Menu

Strategické centrum krizového řízení [2014- ]

Strategic Centre of Crisis Management / Strategické centrum krízového manažmentu

     
Název:
Name:
Strategické centrum krizového řízení
Originální název:
Original Name:
Strategické centrum krízového manažmentu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.2014
Předchůdce:
Predecessor:
Štáb pro operace
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.01.2014-DD.MM.RRRR Generálny štáb OS SR
Dislokace:
Deployed:
01.01.2014-DD.MM.RRRR Bratislava, Kutuzovovy kasárna
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.01.2014-01.04.2016 Joch, Jindřich (Brigádny generál)
DD.MM.2016-15.02.2018 Bujňák, Ján (Plukovník)
15.02.2018-20.09.2018 Michalko, Martin (Plukovník)
20.09.2018-30.06.2019 Michalko, Martin (Brigádny generál)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.2014-DD.MM.RRRR Mezinárodní centrum výnimočnosti pro oblast EOD
01.01.2014-01.11.2014 Národní centrum EOD
01.01.2014-DD.MM.RRRR Topografický ústav
01.11.2014-DD.MM.RRRR Národní centrum EOD a RCHBO

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.mil.sk
URL : https://www.valka.cz/Strategicke-centrum-krizoveho-rizeni-2014-t171962#511948Verze : 6
MOD
Diskuse
Dňom 01.07.2016 sa zástupcom veliteľa SCKR stal plukovník Ing. Ján Marek, ktorý dovtedy zastával funkciu veliteľa Veliteľstva posádky Bratislava.
URL : https://www.valka.cz/Strategicke-centrum-krizoveho-rizeni-2014-t171962#555759Verze : 0
MOD