Main Menu
User Menu

636. stíhací letecký pluk [1992-1995]

636. Fighter Air Regiment /

     
Název:
Name:
636. stíhací letecký pluk
Originální název:
Original Name:
?
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1992
Předchůdce:
Predecessor:
636. stíhací letecký pluk
Datum zániku:
Disbanded:
21.08.1995
Nástupce:
Successor:
Samostatní stíhací letecká eskadra
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
01.06.1992-01.08.1995 Kramatorsk, Letecká základna Kramatorsk

Velitel:
Commander:
01.06.1992-27.02.1995 Vaňušin, Anatolij Aleksandrovič (podplukovník) ( )
28.02.1995-21.08.1995 Projda, Aleksandr Petrovič (plukovník) ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://8oapvo.net/
www.kramatorsk.info
https://wikimapia.org/883598/ru
URL : https://www.valka.cz/636-stihaci-letecky-pluk-1992-1995-t170975#510378Verze : 0
MOD