Main Menu
User Menu

Hrušky

okr. Břeclav

     
Název:
Name:
Hrušky
Originální název:
Original Name:
Hrušky
Další názvy:
Other Names:
Birnbaum
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Břeclav
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°47'34.00"N 16°58'27.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1368
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
kostel sv. Bartoloměje
sochy sv. Josefa, sv. Jana Nepomuckého, sv. Michala a Nejsvětější trojice
památník věnovaný válečným událostem z 1. světové války
pamětní deska věnovaná paraskupině CLAY
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://goo.gl/2eFazN
URL CZ: https://www.valka.cz/Hrusky-t170811#510031Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Breclav-t170811#510031Version : 0
MOD