Main Menu
User Menu

Suchohrad

okr. Malacky

     
Název:
Name:
Suchohrad
Originální název:
Original Name:
Suchohrad
Další názvy:
Other Names:
Dumburg (1458), Dyrenpurg (1511), Dimburg (1773), Dimburg (1863), Dimvár (1913), Dimburk, Dimburg (1920), Dimburk (1927), Suchohrad (1948); maďarsky Dimburg, Dimvár; nemecky Dürnburg, Dimberg
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Malacky
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°24'24.8"N 16°51'24.27"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1458
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
- Rímskokatolícky kostol z roku 1935
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk, www.suchohrad.biznisweb.sk
URL CZ: https://www.valka.cz/Suchohrad-t170628#509623Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Malacky-t170628#509623Version : 0
MOD