Main Menu
User Menu

Štáb pro operace [2009-2014]

Staff for Operations / Štáb pre operácie

     
Název:
Name:
Štáb pro operace
Originální název:
Original Name:
Štáb pre operácie
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.2009
Předchůdce:
Predecessor:
Štáb řízení operací
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.2014
Nástupce:
Successor:
Strategické centrum krizového řízení
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.06.2009-01.01.2014 Generálni štáb Ozbrojených sil SR
Dislokace:
Deployed:
01.06.2009-01.01.2014 Bratislava, Kutuzovovy kasárna
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.06.2009-DD.MM.2010 Salaganič, Ján (Brigádny generál)
01.10.2010-DD.04.2011 Macko, Pavel (Brigádny generál)
18.04.2011-01.10.2011 Kocian, Miroslav (Generálmajor)
01.11.2011-01.01.2014 Joch, Jindřich (Brigádny generál)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.06.2009-01.01.2014 5. pluk speciálního určení
01.06.2009-01.01.2014 Topografický ústav
01.07.2009-01.01.2014 Mezinárodní centrum vyjímečnosti pro oblast EOD
01.01.2010-01.01.2014 Národní centrum EOD

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.mil.sk
wwww.mosr.sk
URL : https://www.valka.cz/Stab-pro-operace-2009-2014-t169335#506717Verze : 0
MOD