Main Menu
User Menu

Celle, Kasárny Scheuen [RRRR-2006]

Scheuen Barracks / Scheuen Kaserne

     
Název:
Name:
Kasárny Scheuen
Originální název:
Original Name:
Scheuen Kaserne
Další názvy:
Other Names:
23.01.1970-DD.MM.RRRR Freiherr von Fritsch Kaserne
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Ironside Barrack
Obec:
Municipality:
Celle
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
52°40'59.89"N 10°05'39.70"E
Vznik:
Established:
DD.MM.RRRR premenovaním a prepodriadením
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

Zánik:
Cancelled:
30.06.2006 scivilnené
Poznámka:
Note:
Novovybudované v rokoch 1965-1970 v susedstve bývalého muničného skladu (Trenchard Barracks)


Prevzaté civilnou obranou a využívané Dolnosaskou akadémiou požiarnej a civilnej ochrany (NABK - Niedersächsische Akademie für Brand und Katastrophenschutz)
Zdroje:
Sources:
https://www.celle.de/index.php?NavID=2092.480
https://www.baor-locations.org/Scheuen.aspx.html

URL : https://www.valka.cz/Celle-Kasarny-Scheuen-RRRR-2006-t169031#506119Verze : 0
MOD