Main Menu
User Menu

11. střelecká brigáda [1940-1942]

11th Rifle Brigade

11. Schützen-Brigade

     
Název:
Name:
11. střelecká brigáda
Originální název:
Original Name:
11. Schützen-Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
05.07.1942
Nástupce:
Successor:
11. brigáda tankových granátníků
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1940-05.07.1942 11. tanková divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
01.08.1940-15.08.1941 Angern, Günther (Oberst)
15.08.1941-30.11.1941 Lenski, Arno von (Oberst)
01.12.1941-05.07.1942 Luz, Helwig (Oberst)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1940-05.07.1942 Střelecký pluk 110
01.08.1940-05.07.1942 Střelecký pluk 111

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/11-strelecka-brigada-1940-1942-t168634#505346Verze : 0
MOD