Main Menu
User Menu

Štáb logistiky Generálniho štábu OS SR [2002-2009]

Logistic Staff of General Staff of Armed Forces of Slovak Republic / Štáb logistiky GŠ OS SR

     
Název:
Name:
Štáb logistiky Generálniho štábu OS SR
Originální název:
Original Name:
Štáb logistiky Generálneho štábu OS SR
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.2002
Předchůdce:
Predecessor:
Štáb logistiky GŠ ASR
Datum zániku:
Disbanded:
01.06.2009
Nástupce:
Successor:
Odbor logistiky Štábu pro podporu operací GŠ OS SR
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.07.2002-01.06.2009 Generální štáb
Dislokace:
Deployed:
01.07.2002-01.06.2009 Bratislava, Kutuzovovy kasárna
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.07.2002-17.02.2003 funkcia neobsadená, ( )
18.02.2003-20.12.2007 Háberl, Ľubomír (Brigádny generál)
20.12.2007-01.09.2008 Lofaj, Vladimír - poverený (Plukovník)
01.09.2008-01.06.2009 Salaganič, Ján (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Kol.: Ročenka MO SR 2003; MO SR 2004, ISBN 80-88842-69-7
URL : https://www.valka.cz/Stab-logistiky-Generalniho-stabu-OS-SR-2002-2009-t168145#504541Verze : 0
MOD