Main Menu
User Menu

Dělostřelecký pluk 103 [1938-1942]

103rd Artillery Regiment

Artillerie-Regiment 103

     
Název:
Name:
Dělostřelecký pluk 103
Originální název:
Original Name:
Artillerie-Regiment 103
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1938
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1942
Nástupce:
Successor:
Tankový dělostřelecký pluk 103
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1938-10.11.1938 4. lehká divize
11.11.1938-01.05.1942 4. tanková divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
01.08.1938-01.01.1940 Kempny, (Oberst)
01.01.1940-19.06.1940 Geist, Friedrich (Oberstleutnant)
20.06.1940-19.11.1941 Schneider, Erich (Oberst)
21.11.1941-01.05.1942 Betzel, Clemens (Oberst)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecky-pluk-103-1938-1942-t167694#503771Verze : 0
MOD