Main Menu
User Menu

Bazenville, Předsunutá přistávací plocha B-2 Bazenville [1944-1944]

Advanced Landing Ground B-2 Bazenville / ALG B-2

     
Název:
Name:
Předsunutá přistávací plocha B-2 Bazenville
Originální název:
Original Name:
Advanced Landing Ground B-2 Bazenville
Další názvy:
Other Names:
DD.06.1944-DD.08.1944 Advanced Landing Ground B-2 Crépon
Obec:
Municipality:
Bazenville, Crépon
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°18'17.00"N 00°33'43.00"W
Vznik:
Established:
09.06.1944 novovybudované
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

Zánik:
Cancelled:
28.08.1944 opustené
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.ronaldv.nl
URL : https://www.valka.cz/Bazenville-Predsunuta-pristavaci-plocha-B-2-Bazenville-1944-1944-t167590#503555Verze : 0
MOD