Main Menu
User Menu

Tankový pluk 35 [1938-1945]

35th Tank Regiment

Panzer-Regiment 35

     
Název:
Name:
Tankový pluk 35
Originální název:
Original Name:
Panzer-Regiment 35
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1938
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
03.11.1938-DD.MM.1942 Tanková brigáda 5
DD.MM.1942-08.05.1945 4. tanková divize
Dislokace:
Deployed:
01.11.1938-DD.MM.RRRR Bamberg, ? /
Velitel:
Commander:
01.11.1938-02.07.1941 Eberbach, Heinrich (Oberst)
01.02.1942-16.10.1942 Oppeln-Bronikowski, Hermann von (Oberst)
DD.MM.1944-DD.MM.1945 Schultz, Fritz-Rudolf (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL CZ: https://www.valka.cz/Tankovy-pluk-35-1938-1945-t167582#503532Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/35th-Tank-Regiment-t167582#503532Version : 0
MOD