Main Menu
User Menu

3. brigáda tankových granátníků [1942-1942]

3rd Tank Grenadier Brigade

3. Panzergrenadier-Brigade

     
Název:
Name:
3. brigáda tankových granátníků
Originální název:
Original Name:
3. Panzergrenadier-Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
05.07.1942
Předchůdce:
Predecessor:
3. střelecká brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
08.11.1942
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
05.07.1942-08.11.1942 3. tanková divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
05.07.1942-01.10.1942 Westhoven, Franz (Generalmajor)
25.10.1942-08.11.1942 Liebenstein, Kurt von (Oberst)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
05.07.1942-08.11.1942 Pluk tankových granátníků 3
05.07.1942-08.11.1942 Pluk tankových granátníků 394

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/3-brigada-tankovych-granatniku-1942-1942-t167526#503434Verze : 0
MOD