Main Menu
User Menu

Dělostřelecký pluk 74 [1935-1942]

74th Artillery Regiment

Artillerie-Regiment 74

     
Název:
Name:
Dělostřelecký pluk 74
Originální název:
Original Name:
Artillerie-Regiment 74
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.10.1935
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
23.03.1942
Nástupce:
Successor:
Tankový dělostřelecký pluk 74
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.10.1935-23.03.1942 2. tanková divize
Dislokace:
Deployed:
15.10.1935-DD.MM.RRRR Erfurt

Velitel:
Commander:
15.10.1935-DD.02.1939 Brandenberger, Erich (Oberst)
DD.02.1939-01.08.1939 Bammler, (Oberst)
01.08.1939-23.03.1942 Fabiunke, Karl (Oberst)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecky-pluk-74-1935-1942-t167385#503179Verze : 0
MOD