Main Menu
User Menu

Střelecký pluk 113 [1940-1942]

113th Rifle Regiment / Schützen-Regiment 113

     
Název:
Name:
Střelecký pluk 113
Originální název:
Original Name:
Schützen-Regiment 113
Datum vzniku:
Raised/Formed:
06.11.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
05.07.1942
Nástupce:
Successor:
Pluk tankových granátníků 113
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
06.11.1940-05.07.1942 Střelecká brigáda 1
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
11.11.1940-15.07.1941 Heydebrand und der Lasa, Hans-Christoph von (Oberst)
16.07.1941-05.07.1942 Wietersheim, Wend von (Oberstleutnant)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Strelecky-pluk-113-1940-1942-t167326#503060Verze : 0
MOD