Main Menu
User Menu

Tanková brigáda 3 [1935-1941]

3rd Tank Brigade

Panzer-Brigade 3

     
Název:
Name:
Tanková brigáda 3
Originální název:
Original Name:
3. Panzer-Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.10.1935
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.01.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.10.1935-15.01.1941 3. tanková divize
Dislokace:
Deployed:
15.10.1935-DD.MM.RRRR Berlin /

Velitel:
Commander:
15.10.1935-31.12.1937 Kühn, Georg (Generalleutnant)
01.01.1938-14.02.1940 Stumpff, Horst (Oberst)
15.02.1940-12.10.1940 Kühn, Friedrich (Generalmajor)
13.10.1940-15.01.1941 Funck, Hans von (Oberst)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.10.1935-15.01.1941 Tankový pluk 5
15.10.1935-15.01.1941 Tankový pluk 6

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Tankova-brigada-3-1935-1941-t167245#502878Verze : 0
MOD