Main Menu
User Menu

Pepper, Ernest Cecil

Pepper, Ernest Cecil

     
Příjmení:
Surname:
Pepper
Jméno:
Given Name:
Ernest Cecil
Jméno v originále:
Original Name:
Ernest Cecil Pepper
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
Brigádní Generál
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
03.10.1899 Lincoln, Lincolnshire
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
03.08.1981 Hindhead, Surrey
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel 131. (Surrey) pešej brigády
velitel 56. pešej brigády
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.unithistories.com
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Pepper-Ernest-Cecil-t165670#499570Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Pepper
Jméno:
Given Name:
Ernest Cecil
Jméno v originále:
Original Name:
Ernest Cecil Pepper
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Královská vojenská akadémia, Sandhurst
DD.MM.1935-DD.MM.1936 Štábne kolégium, Camberley
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
21.08.1918 podporučík
21.02.1920 porućík
01.08.1931 kapitán
01.08.1938 major
31.07.1940 zastupujúci podplukovník
30.10.1940 dočastný podplukovník
22.01.1941 major
01.02.1941 dočastný podplukovník
09.03.1943 WS? podplukovník
26.02.1945 podplukovník
19.02.1942 local? plukovník
09.09.1942 zastupujúci plukovník
09.03.1943 dočastný plukovník
09.09.1942 zastupujúci Brigádní Generál
09.03.1943 dočastný Brigádní Generál
02.01.1946 honorárny Brigádní Generál
Průběh vojenské služby:
Military Career:

21.08.1918-DD.MM.RRRR Worcestershireský pluk
31.12.1925-15.05.1928 polný adjutant velitela okresu (India)
16.05.1928-09.09.1929 polný adjutant guvernéra Spojených provincií (India)
01.08.1931-DD.MM.RRRR Bedfordshireský a Hertfordshireský pluk
09.01.1933-DD.MM.RRRR Adjutant?
28.11.1937-03.02.1940 dôstojník generálneho štábu
04.02.1940-28.07.1940 dôstojník generálneho štábu, (GSO2)
31.07.1940-22.01.1941 dôstojník generálneho štábu, (GSO1), Ministertsva vojny
DD.MM.1941-DD.MM.1942 velitel ? praporu
19.02.1942-08.09.1942 dôstojník generálneho štábu, (GSO1)
09.09.1942-12.06.1943 Brigadier Generálneho štábu (BGS), ? (Africa)
10.07.1943-25.02.1944 Brigadier generálneho štábu, štáb Britskej armády v Washington
27.02.1944-02.07.1944 velitel 56. pešej brigády
02.07.1944-02.10.1944 velitel 131. (Surrey) pešej brigády
DD.MM.1945-DD.MM.RRRR velitel školy pechoty
02.04.1948-DD.MM.RRRR zástupca poručíka grófstva Londýn (neskôr velký Londýn)
Vyznamenání:
Awards:

11.07.1940

Řád Britského Impéria 4. třída
Order of British Empire OBE
-

05.08.1943

Řád Britského Impéria 3. třída (CBE)
Order of British Empire 3rd Class (CBE)
-

21.12.1944

Řád Za vynikající službu
Distinguished Service Order
-

10.06.1967

Řád Sv. Michala a Sv. Jiří člen (3. třída)
Order of St Michael and St George Companion (3rd Class)
-

DD.MM.RRRR

Hvězda 1939-1945
1939–45 Star
-

DD.MM.RRRR

Hvězda za Francii a Německo
France and Germany Star
-

DD.MM.RRRR

Africká hvězda
Africa Star
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.unithistories.com
www.generals.dk
www.london-gazette.co.uk
www.london-gazette.co.uk
www.london-gazette.co.uk
URL : https://www.valka.cz/Pepper-Ernest-Cecil-t165670#499608Verze : 0
MOD