Main Menu
User Menu

Velitelské stanoviště 6. stíhací letecké divize [1956-1958]

Command Post of 6th Fighter Air Division

     
Název:
Name:
Velitelské stanoviště 6. stíhací letecké divize
Originální název:
Original Name:
-
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1956
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1958
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1956-30.08.1958 6. stíhací letecká divize


OPERAČNĚ:
01.10.1956-31.12.1956 Velitelské stanoviště letectva
01.01.1957-30.09.1958 Ústřední velitelské stanoviště letectva a protivzdušné obrany státu
Dislokace:
Deployed:
01.10.1985-30.09.1958 Čáslav, letiště /

Velitel:
Commander:
01.10.1956-DD.MM.RRRR Červenka, ? (Plukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1956-30.09.1958 Velitelské stanoviště 20. stíhacího leteckého pluku

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Vojenskýústřední archiv Praha
URL : https://www.valka.cz/Velitelske-stanoviste-6-stihaci-letecke-divize-1956-1958-t163876#496476Verze : 0