Main Menu
User Menu

Velitelské stanoviště 7. stíhacího leteckého pluku [1954-1967]

Command Post of 7th Fighters Air Regiment

     
Název:
Name:
Velitelské stanoviště 7. stíhacího leteckého pluku
Originální název:
Original Name:
Velitelské stanoviště 7. stíhacího leteckého pluku
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1954
Předchůdce:
Predecessor:
?
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1967
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1954-01.09.1967 7. stíhací letecký pluk
01.11.1954-01.09.1961 Velitelské stanoviště 2. stíhací letecké divize
01.09.1961-01.09.1967 Velitelské stanoviště 2. sboru protivzdušné obrany státu
Dislokace:
Deployed:
DD.11.1954-DD.MM.1959 Košice, letiště /
DD.MM.1959-01.09.1961 Piešťany, letiště /
01.09.1961-01.09.1967 Hlohovec, radiolokační stanoviště /

Velitel:
Commander:
DD.11.1954-31.08.1967, ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
0?.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha
www.valka.cz
www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/Velitelske-stanoviste-7-stihaciho-leteckeho-pluku-1954-1967-t163771#496264Verze : 0