Main Menu
User Menu

Naváděcí stanoviště NS-1 Lažany [1993-1997]

Ground Control Intercept Lazany (GCI-1)

     
Název:
Name:
Naváděcí stanoviště NS-1 Lažany
Originální název:
Original Name:
Naváděcí stanoviště NS-1 Lažany
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Naváděcí stanoviště NS-1 Lažany
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1997
Nástupce:
Successor:
Naváděcí stanoviště NS-1 Větrušice
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-31.12.1993 3. Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany
01.01.1994-31.12.1994 Středisko řízení a velení protivzdušné obrany sektor ČECHY
01.01.1995-30.07.1997 Národní středisko řízení a velení protivzdušné obrany
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-30.09.1997 Lažany, radiolokační stanoviště
Velitel:
Commander:
01.01.1993-31.03.1995 Urbanec, Čeněk ( )
01.04.1995-30.09.1997 Němec, Petr ( )
Výzbroj:
Armament:
01.01.1993-DD.MM.RRRR R-824
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR R-831
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.army.cz
www.valka.cz
VÚA Praha
URL : https://www.valka.cz/Navadeci-stanoviste-NS-1-Lazany-1993-1997-t163071#494915Verze : 2
Nášivky NS-1 Lažany


Zdroj: Ing. Milan Malík
URL : https://www.valka.cz/Navadeci-stanoviste-NS-1-Lazany-1993-1997-t163071#494966Verze : 0