Main Menu
User Menu

Méautis, Předsunutá přistávací plocha A-17 Méautis (Letiště Méautis) [1944-1944]

Advanced Landing Ground A-17 Méautis / ALG-17 (Meautis Airfield)

     
Název:
Name:
Předsunutá přistávací plocha A-17
Originální název:
Original Name:
Advanced Landing Ground A-17
Další názvy:
Other Names:
DD.08.1944-DD.09.1944 Meautis Airfield
Obec:
Municipality:
Méautis
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°17'01.00"N 01°18'16.00"W
Vznik:
Established:
17.08.1944 novovybudované
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:


DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Zánik:
Cancelled:
07.09.1944 zrušené a opustené
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Johnson, Davod C.: US Army Air Forces Continental Airfields (ETO) D-Day to V-E Day; USAF Historical Research Center Maxwell Air Force Base, Alabama 1 December 1988
URL : https://www.valka.cz/Meautis-Predsunuta-pristavaci-plocha-A-17-Meautis-Letiste-Meautis-1944-1944-t162180#492720Verze : 0
MOD