Main Menu
User Menu

26. pluk polního dělostřelectva [1RRR-1945]

野砲兵第26聯隊 / 26th Field Artillery Regiment

     
Název:
Name:
26. pluk polniho dělostřelectva
Originální název:
Original Name:
野砲兵第26聯隊
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1RRR
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
24.12.1915-DD.MM.1945 20. divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-24.12.1915 ?
24.12.1915-DD.08.1931 Soul /
DD.08.1931-DD.04.1932 Jinzhou /
DD.08.1937-DD.MM.1937 ?, Čína /
DD.MM.1937-DD.MM.1942 Soul /
DD.MM.1942-DD.MM.RRRR ?, južná Manchuria /
DD.MM.1943-DD.08.1945 ?, Nová Guinea /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-01.08.1933 ?, ( )
01.08.1933-01.08.1936 Banzai, Heihachi (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1936-09.03.1939 Hosokawa, Tadayasu (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
09.03.1939-DD.MM.RRRR ?, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR velenie
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
- 1918 velitel praporu por. Tanaka Ryukichi
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/26-pluk-polniho-delostrelectva-1RRR-1945-t162060#492519Verze : 0
MOD