Main Menu
User Menu

Barretts, Moodyho základna vzdušných sil [1948- ]

Moody Air Force Base / Moody AFB

     
Název:
Name:
Moodyho základna vzdušných sil
Originální název:
Original Name:
Moody Air Force Base
Další názvy:
Other Names:
15.09.1941-05.12.1941 Valdosta Airfield
06.12.1941-12.01.1948 Moody Field
Obec:
Municipality:
Barretts, Georgia
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
30°58'04.00"N 83°11'34.00"W
Vznik:
Established:
13.01.1948 premenovaním
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:


DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Pomenovaná na počesť Major George Putnam Moody


Umiestnená cca 14 km SV od mesta Valdosta
Zdroje:
Sources:
Mueller, Robert: Air Force Bases vol. I - Active Air Force Bases Within the USA on 17 september 1982; Center for Air Force History 1984
URL : https://www.valka.cz/Barretts-Moodyho-zakladna-vzdusnych-sil-1948-t161896#492085Verze : 0
MOD