Main Menu
User Menu

Velitelství vzdušných sil [2013- ]

Air Force Command

     
Název:
Name:
Velitelství vzdušných sil
Originální název:
Original Name:
Velitelství vzdušných sil
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.2013
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství společných sil
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.2013-DD.MM.RRRR Generální štáb Armády České republiky
Dislokace:
Deployed:
01.07.2013-DD.MM.RRRR Praha, ?

Velitel:
Commander:
01.07.2013-27.10.2013 Štefánik, Libor (Plukovník)
28.10.2013-27.07.2016 Štefánik, Libor (Brigádní generál)
28.07.2016-30.04.2018 Šebesta, Jaromír (Generálmajor)
01.05.2018-DD.MM.RRRR Hromek, Petr (Brigádní generál)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
01.07.2013-DD.MM.RRRR Bulka, Martin (Plukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.2013-DD.MM.RRRR 21. základna taktického letectva
01.07.2013-30.11.2013 22. základna letectva
01.07.2013-30.11.2013 23. základna vrtulníkového letectva
01.07.2013-DD.MM.RRRR 24. základna dopravního letectva
01.07.2013-30.11.2013 25. protiletadlová raketová brigáda
01.07.2013-30.11.2013 26. brigáda velení, řízení a průzkumu
01.07.2013-DD.MM.RRRR Správa letiště Pardubice
01.12.2013-DD.MM.RRRR 22. základna vrtulníkového letectva
01.12.2013-DD.MM.RRRR 25. protiletadlový raketový pluk
01.12.2013-DD.MM.RRRR 26. pluk velení, řízení a průzkumu

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.acr.army.cz
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-vzdusnych-sil-2013-t161063#489820Verze : 1
MOD
Rukávový znak / Sleeve Patch
Velitelství vzdušných sil [2013- ] - Zdroj: www.army.cz

Zdroj: www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-vzdusnych-sil-2013-t161063#502312Verze : 0
MOD