Main Menu
User Menu

11. protiletadlový oddíl [1950-1955]

11th Anti-Aircraft Division

     
Název:
Name:
11. protiletadlový oddíl
Originální název:
Original Name:
11. protiletadlový oddíl
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1950
Předchůdce:
Predecessor:
Protiletadlový oddíl 11
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1955
Nástupce:
Successor:
11. protiletadlový dělostřelecký oddíl
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1950-01.11.1954 11. pěší divize
01.11.1954-09.05.1955 11. střelecká divize
09.05.1955-01.10.1955 19. střelecká divize
Dislokace:
Deployed:
01.11.1950-DD.05.1951 Plzeň, letiště /
DD.05.1951-01.10.1955 Plzeň, kasárny Slovany /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
VÚ 4405
Zdroje:
Sources:
https://www.vojenstvi.cz/
URL : https://www.valka.cz/11-protiletadlovy-oddil-1950-1955-t160305#488431Verze : 1
MOD