Main Menu
User Menu

Fudžimuro, Rjósuke

Ryosuke Fujimuro / 藤室良輔

     
Příjmení:
Surname:
Fudžimuro
Jméno:
Given Name:
Rjósuke
Jméno v originále:
Original Name:
藤室良輔 / ふじむろ・りょうすけ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.1895 ?, prefektura Hirošima /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
14.08.1942 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 77. pěší pluk
zástupce náčelníka štábu: 21. armáda
riaditeľ Inštitútu totálnej vojny
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Fudzimuro-Rjosuke-t160244#488280Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Fudžimuro
Jméno:
Given Name:
Rjósuke
Jméno v originále:
Original Name:
藤室良輔 / ふじむろ・りょうすけ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.05.1915 vojenská akadémia
07.12.1920-29.11.1923 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1915 podporučík
02.08.1937 plukovník
01.08.1940 generálmajor
14.08.1942 generálporučík (in memoriam)
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.03.1938-19.09.1938 Velitel : Sekce vojenské historie 4. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
09.03.1939-21.11.1939 Velitel : 77. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
01.08.1933-DD.MM.RRRR pridelený k armádnemu vojnovému kolégiu
28.03.1936-01.03.1938 pridelený ku Generálnemu štábu
01.03.1938-19.09.1938 náčelník 10. sekcie (vojenská história), 4. kancelárie Generálneho štábu
19.09.1938-09.03.1939 zástupca náčelníka štábu 21. armády
09.03.1939-21.11.1939 velitel 77. pešieho pluku
21.11.1939-01.08.1940 pridelený ku Generálnemu štábu
01.08.1940-28.09.1940 pridelený k veleniu technického výskumu
28.09.1940-01.03.1941 náčelník kancelárie vśeobecných záležitostí, velenia technického výskumu
01.03.1941-DD.MM.RRRR riaditel Inštitútu totálnej vojny
DD.MM.1941-14.08.1942 náčelník 1. kancelárie, velenia technického výskumu
Vyznamenání:
Awards:

DD.MM.RRRR

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
https://www45160u.sakura.ne.jp/DB/藤室良輔
URL : https://www.valka.cz/Fudzimuro-Rjosuke-t160244#488281Verze : 1
MOD