Main Menu
User Menu

Macumoto, Kendži

Kenji Matsumoto / 松本健児

     
Příjmení:
Surname:
Macumoto
Jméno:
Given Name:
Kendži
Jméno v originále:
Original Name:
松本健児 / まつもと・けんじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Kóči /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 107. pěší brigáda
velitel: 1. pěší brigáda císařské gardy
velitel: 78. pěší pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Macumoto-Kendzi-t160211#488216Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Macumoto
Jméno:
Given Name:
Kendži
Jméno v originále:
Original Name:
松本健児 / まつもと・けんじ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-31.05.1907 Vojenská akadémia
13.12.1913-25.11.1916 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.12.1907 podporučík
01.08.1931 plukovník
07.03.1936 generálmajor
09.03.1939 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
08.08.1932-18.03.1933 Velitel : 4. sekce (Západní zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
18.03.1933-05.03.1934 Velitel : 78. pěší pluk
01.08.1936-01.03.1937 Velitel : Výskumné oddělení Armádního válečního kolegia

Ručně vyplněné položky:
10.08.1928-01.08.1931 náčelník štábu Čínskej posádkovejarmády
01.08.1931-08.08.1932 náčelník oddelenia výskumu, Vojenskej školy pechoty Toyama
08.08.1932-18.03.1933 náčelník 4. sekce (Západní zpravodajství) 2. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
18.03.1933-05.03.1934 velitel 78. pešieho pluku
05.03.1934-07.05.1934 pridelený ku Generálnemu štábu
07.05.1934-01.08.1936 vojenský ataše v USA
01.08.1936-01.03.1937 náčelník oddelenia výskumu, Vojnové kolégium
01.03.1937-10.06.1938 velitel 1. brigády Imperiálnej gardy
16.06.1938-09.03.1939 velitel 107. brigády
09.03.1939-14.04.1939 pridelený k 4. náhradnej divízii
14.04.1939-30.04.1939 rezerva
30.04.1939-DD.MM.RRRR výslužby
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www45160u.sakura.ne.jp/DB/松本健児
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Macumoto-Kendzi-t160211#488218Verze : 3
MOD